Опис
Металопластикові двері REHAU Euro-Design 70 в білому кольорі поворотно-відкидні, розділені імпостом та мають однокамерний склопакет зверху та сендвіч панель знизу, а також укомплектовані фурнітурою MACO.
8050 грн
В наявності
Металопластикові двері REHAU Euro-Design 70 в білому кольорі поворотно-відкидні, розділені імпостом та мають однокамерний склопакет зверху та сендвіч панель знизу, а також укомплектовані фурнітурою MACO.
| Вид конструкції | Металопластикові двері |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Товщина профілю | 70 мм |
| Виробник | Rehau |
| Фурнітура | MACO |
| Склопакет | Однокамерний |
| Кількість секцій | Одностулкове |
| Колір вироба | Білий |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.