Опис
Балконний блок з 6-ти камерного профілю ALUPLAST Ideal 4000 із поворотно-відкидним вікном та дверима, енергозберігаючими двокамерними склопакетами з аргоновим наповненням та фурнітурою MACO, в білому кольорі.
11100 грн
В наявності
Балконний блок з 6-ти камерного профілю ALUPLAST Ideal 4000 із поворотно-відкидним вікном та дверима, енергозберігаючими двокамерними склопакетами з аргоновим наповненням та фурнітурою MACO, в білому кольорі.
| Вид конструкції | Балконний блок |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип вікна | Поворотно-відкидне |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Товщина профілю | 70 мм |
| Виробник | ALUPLAST |
| Фурнітура | MACO |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Балконний блок |
| Колір вироба | Білий |
| Особливості | Енергозберігаючі, З аргоном |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.