Опис
Металопластикове тристулкове вікно з 5-камерного профілю STEKO S 500 із однією поворотно-відкидною стулкою посередині, двома глухими по обидва боки, двокамерними склопакетами та українською фурнітурою Axor, в білому кольорі.
9261 грн
В наявності
Металопластикове тристулкове вікно з 5-камерного профілю STEKO S 500 із однією поворотно-відкидною стулкою посередині, двома глухими по обидва боки, двокамерними склопакетами та українською фурнітурою Axor, в білому кольорі.
| Вид конструкції | Тристулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 2400 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Товщина профілю | 60 мм |
| Виробник | Steko |
| Фурнітура | AXOR |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Тристулкове |
| Колір вироба | Білий |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.