Опис
Глухе вікно металопластикове з 5-камерного профілю WDS 5 S та однокамерним склопакетом та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
1880 грн
В наявності
Глухе вікно металопластикове з 5-камерного профілю WDS 5 S та однокамерним склопакетом та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
| Виробник | WDS |
|---|---|
| Товщина профілю | 60 мм |
| Вид конструкції | Глухі одностулкові вікна |
| Тип конструкції | Глуха |
| Тип відкривання | Без відкривання |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Фурнітура | AXOR |
| Склопакет | Однокамерний |
| Кількість секцій | Одностулкове |
| Колір вироба | Білий |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.