Опис
Металопластикове двостулкове вікно з 6-ти камерного профілю WDS 6S із двома поворотно-відкидними стулками, енергозберігаючими двокамерними склопакетами з аргоновим наповненням та українською фурнітурою Axor.
10500 грн
В наявності
Металопластикове двостулкове вікно з 6-ти камерного профілю WDS 6S із двома поворотно-відкидними стулками, енергозберігаючими двокамерними склопакетами з аргоновим наповненням та українською фурнітурою Axor.
| Вид конструкції | Двостулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина профілю | 70 мм |
| Виробник | WDS |
| Фурнітура | MACO |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Двостулкове |
| Колір вироба | Золотий дуб |
| Особливості | Енергозберігаючі, З аргоном |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.