Опис
Металопластикове двостулкове вікно з 5-камерного профілю REHAU Euro-Design 60 із двома поворотно-відкидними стулками, однокамерними склопакетами та фурнітурою Vorne, в білому кольорі.
9190 грн
В наявності
Металопластикове двостулкове вікно з 5-камерного профілю REHAU Euro-Design 60 із двома поворотно-відкидними стулками, однокамерними склопакетами та фурнітурою Vorne, в білому кольорі.
| Вид конструкції | Двостулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Товщина профілю | 60 мм |
| Виробник | Rehau |
| Фурнітура | VORNE |
| Склопакет | Однокамерний |
| Кількість секцій | Двостулкове |
| Колір вироба | Білий |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.