Опис
Металопластикове чотирьохcтулкове вікно з 5-камерного профілю WDS 5S із однією поворотно-відкидною стулкою, двокамерними енергозберігаючими склопакетами з аргоновим наповненням та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
13575 грн
В наявності
Металопластикове чотирьохcтулкове вікно з 5-камерного профілю WDS 5S із однією поворотно-відкидною стулкою, двокамерними енергозберігаючими склопакетами з аргоновим наповненням та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
| Вид конструкції | Чотиристулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Глуха, Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Ліве, Праве |
| Ширина | 2200 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Товщина профілю | 60 мм |
| Виробник | WDS |
| Фурнітура | AXOR |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Чотирьохстулкове |
| Колір вироба | Білий |
| Особливості | Енергозберігаючі, З аргоном |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.