Опис
Металопластикове двостулкове вікно з 5-камерного профілю WDS 5 S із поворотно-відкидною стулкою, двокамерним склопакетом та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
4229 грн
В наявності
Металопластикове двостулкове вікно з 5-камерного профілю WDS 5 S із поворотно-відкидною стулкою, двокамерним склопакетом та українською фурнітурою Axor в білому кольорі.
| Вид конструкції | Двостулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Праве |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Товщина профілю | 60 мм |
| Виробник | WDS |
| Фурнітура | AXOR |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Двостулкове |
| Колір вироба | Білий |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.