Опис
Металопластикове тристулкове вікно з 6-ти камерного профілю WDS 6S із однією поворотно-відкидною стулкою, двокамерними енергозберігаючими склопакетами та фурнітурою MACO в білому кольорі.
10972 грн
В наявності
Металопластикове тристулкове вікно з 6-ти камерного профілю WDS 6S із однією поворотно-відкидною стулкою, двокамерними енергозберігаючими склопакетами та фурнітурою MACO в білому кольорі.
| Вид конструкції | Тристулкові вікна |
|---|---|
| Тип конструкції | Глуха, Поворотно-відкидна |
| Тип відкривання | Праве |
| Ширина | 2300 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина профілю | 70 мм |
| Виробник | WDS |
| Фурнітура | MACO |
| Склопакет | Двокамерний |
| Кількість секцій | Тристулкове |
| Колір вироба | Білий |
| Особливості | Енергозберігаючі |
Шановні покупці, в даному товарі ви можете корегувати майже всі параметри, а саме:
Не вагайтесь - звертайтесь за телефоном +38 067 77 084 77 та наші менеджери підберуть для вас найоптимальнішу комплектацію.